Działka budowlana Dąbrówka Osuchowska

Dąbrówka Osuchowska gm. Czermin
Odświeżone: Czwartek, 21 Maj, 2026  16:40
89 600 zł
6892 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:13 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Bez pośredników

Opis oferty

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w spokojnej miejscowości Dąbrówka Osuchowska (gmina Czermin).

7100 zł za ar ( powierzchnia od 13 ar)

Działka ma zapewnienie dostępu do głównej drogi asfaltowej, posiada wydane warunki zabudowy dom jednorodzinny + budynek gospodarczy oraz zapewnienia dostawy mediów (prądu i wody).
Więcej informacji można uzyskać z geoportalu takie jak linie, granice, wymiary, zabudowy.

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela.

694ZZZZZZZZZZZZZZZZZ125ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ608ZZZZZZZZZZZZZ
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Wojciech
Konto prywatne
Na Lento.pl od 12 gru 2025
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków